Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

****Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen GREKE

400.00 Euro €
Oferta Pune 18/09/2019 247

Përshkrim

TELEMARKETING

Flet nje nga gjuhet e huaja:
- Italisht
- Anglisht
- Gjermanisht
- Greqisht


Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!!
Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t�u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht!
Ne kerkojme te rinj me dhe pa pervoje ne fushen e Telemarketing-ut per:

- Takime;
- Sondazhe;
- Promovime produktesh dhe ofertash;
- Asistence per klientet.


Te ne gjeni:
- Orar pune Full-Time;
- Kushte bashkekohore pune (sipas legjislacionit ne fuqi);
- Bonuse ditore, javore dhe mujore;
- Mundesi rritjeje profesionale;
- Sherbim mjekesor falas.

Full time: 10:00-19:00 (nje ore pushim dreke).

Paga fillon nga 500 EURO BAZE si dhe bonuse ditore & mujore

Per te lene nje takim per interviste dergoni CV tuaj ne:
Email: [email protected]

Ose telefononi ne:
CEL: 0688547157
Adresa: Rr.e Saraceve,prane selvise.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "