Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

ITALIANO bocca Pompino PASSIVO A TIRANA PER maschi ATTIVI 33/58anni

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

:ciao sono italiano 41 anni gay bisex PASSIVO depilato super bocca super pompino..cerco e ospito MASCHI ATTIVI 33/58 anni.....contattami su WhatsApp grazie 00393338568116 sono a Tirana fino a domenica sera
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "