Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri

30000.00 Lek
Oferta Pune 21/09/2019 101

Përshkrim

Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri
Rroge + kushte te mira pune
Te interesuarat te kontaktojne ne 0682066377
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "