Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Në kërkim per nje femer

50.00 Euro €

Përshkrim

Jemi çift familjar jemi ne kerkim te nje femer per treshe, po ashto kerkojm knaqsi ne shoqri dhe ne sex te kete serjozitet po ashtu kerkojm te mbetet gjdogje sekret, shoqri e sinqert.
Nga 20 deri ne 35 vjet !
Mosha jone eshte 29&33 vjet. Foto jan 100%
Jemi te pastert ne form shume te mire, jemi familjar dhe shume sekret
Snapchat : rina_ksss
Instagram:RinaRobert

VREJTJE!
Vajza apo gruja e cilla do takohet me ne, kerkojm te jete pak lees apo me mir me thante jete bi ti pelqej sexi me femr dhe me mashkull,
Presim te na lajmrohet ndonje vajze apo grua e martuar serjoze e cilla e kupton kerkesen tone dhe i pershtatemi per kerkesat e saje.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "