Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon Vajz

falas

Përshkrim

Jemi çift familjar jemi ne kerkim te nje femer per treshe, po ashtu kerkojm knaqsi ne shoqri dhe ne sex te kete serjozitet po ashtu kerkojm te mbetet gjdogje sekret, shoqri e sinqert.
Nga 20 deri ne 47 vjet !
Mosha jone eshte 21&19 vjet.
Jemi te pastert ne form shume te mire, jemi familjar dhe shume sekret

Vajza apo gruja e cilla do takohet me ne, kerkojm te jete pak lees apo me mir me thante jete bi ti pelqej sexi me femr dhe me mashkull,
Presim te na lajmrohet ndonje vajze apo grua e martuar serjoze e cilla e kupton kerkesen tone dhe i pershtatemi per kerkesat e saje.
Email : [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "