Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Aktiv max 35 vj

Kontrolloni me shitësin
Djemte kerkojne djem 23/09/2019 1487

Përshkrim

Jam pasiv 22 vj,
Kerkoj aktiv max 35 vj
Tonigeraci @ outlook.it
Pergjigjem ktu
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "