Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 3+1 me qira tek "Markata" Rus.

250.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m² tek "Markata" Rus. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe ofron një sallon, tre dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "