Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR

54000.00 Euro €

Përshkrim

SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR54,000 €
Apartament - Per ShitjeShengjin - Shengjin46View all
Apartament ne shitje me siperfaqe totale 63 m2 e organizuar shume bukur ne nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka pamje nga deti. Ndodhet ne katin e tret te banimit ne nje komplesk residencial me punime shume cilesore dhe sherbime te ndryshme qe te ofron nje jetes komode. Per me teper informacion na kontaktoni ne +355693291269
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "