Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

50

Kontrolloni me shitësin
Djemte kerkojne djem 28/09/2019 1293

Përshkrim

Jam Cun jam trans jam 25 vjet kerkoj nje mashkull serjoz dhe sekret per bashkjetese per jashte shtetit per cdo info whats up ose inbox 00355696554559
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "