Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mundesi Bashkepunimi

Kontrolloni me shitësin
Partneritet 29/09/2019 64

Përshkrim

Pershendetje, kerkoj nje vajze me eksperience pune ne sallon,parukeri, per nje mundesi investim/bashkepunimi.
Per me teper info, me shkruani ne WhatsApp tek ky nr. 0699610279.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "