Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femijen

Kontrolloni me shitësin
Babysitter ,Dado 30/09/2019 325

Përshkrim

Kerkoj te punesohem ne nje familje te mire si dado ,ose kujdestate shtepie,kam punuar me pare,po le adeesen time nese dikush do te [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "