Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune

400.00 Lek
Reklama,marketing 05/10/2019 221

Përshkrim

Kerkoj pun.Jam 20 vjece dhe studioj per logopedi ne fakultetin e elbasanit.Kam aftesi te mira per te terhequr klientele. Kam aftesi te mira kompjuterike.
Jam e interesuar te punoj pasditevr .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "