Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dado, Zvicerr

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 05/10/2019 173

Përshkrim

Kerkojm nje Dado per djalin ton 4 vjeqar, per punet e shtepis dhe pergaditjen e ushqimit. Dado duhet te jet e dashur dhe e sinqert dhe nga mosha 25 deri ne moshen 45! Lajmrohu ketu:

[email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "