Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes banesa/apartamente 40m2, 44m2, 54m2, 64m2 dhe lokale 170m2 te Mali i Robit, Shqiperi

400.00 Euro €

Përshkrim

Banesat:
1) Garsonjere 40m2, kati 2-te banim
2) 1 + 1 Dhome dhe kuzhine 54m2, kati 3-te banim
3) 2 + 1 Dhoma dhe kuzhine 64m2, kati 4-te banim
4) 1 + 1 Dhome dhe kuzhine 44m2, kati 4-te banim
5) Lokale/dyqane 170m2, kati perdhese
6) Hapesire 68m2 per ndertim papafingo ne pjesen e siperme te baneses - ndertimi nuk ka filluar
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "