Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

appartamento ne qender te Shkodres me qera

200.00 Lek

Përshkrim

Jap me qera pallat i mobiluar guzhine, dhome gjumi ,banjo, ballkon me pamje . Apartamenti gjendet mbi market Conad, te Ura Dervish Beg ne qender te Shkodres, vetem studenta.
N. telefoni 0673926083
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "