Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jetoj ne Gjermani jam 24 vjeqar

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Përshëndetje jam nga Ferizaj por jetoj ne Gjermani jam 24 vjeqar kam qenë i fejuar por me ka dështuar.
Për informata ma shum
Viber +4915755575700
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "