Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Masazhatore

Kontrolloni me shitësin
cifte 08/10/2019 180

Përshkrim

Kerkoj masazhatore qe vjen ne shtepi kam nevoje 2 here ne jave...e paguaj sa te jet cmimi...ju lutem me kontaktoni viber whats up 0692983343
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "