Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm 2 Kujdestare

500.00 Euro €
Oferta Pune 08/10/2019 274

Përshkrim

Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet)

Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu te vetin. Nuk dua me ndru personin per djalin tim ma shum se ka nevoj.
Une pe lypi dikon qe munet mu adaptu me punu deri
5-6 vite me ardh gjdo 3 muj ne zvicer me kqyr djalin tim.

Une jam nje nane e rre, nuk do ti persina personit qe ma kqyr djalin. Une kam qef nje person qe muna me ja fal besimin teme dhe ka besim ne mua qe une mundona kujdestarja e djalit tim mu kan e knaqt dhe kam qef ajo mu ndi mir ne shtepijen time. Kam qef mu ndi si ne shtepijen tende.
Une nuk do tju shoh si puntore por shpresoj per dikon qe muna me pas si shoqe ose familje - perse ju do tma ritni djalin!


Kush do te sheh veten ne gjendje me punu deri ne 5-6 vite (ose ma shum) dhe gjdo 3 muj me ardh ne zvicer - lajmroheni.

Faleminderit per juve.


kontakti: [email protected]Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "