Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Shtepi Private ne Kamez

60000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet Shtepi private 100 m2 ne Kamez me Certifikate Pronesie, Shtepia ka Oborr rreth 130 m2
Te Interesuarit te kontaktojne ne Nr e Tel 0696059393
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "