Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Blend Sykalter

Kontrolloni me shitësin
Vajzat kerkojne djem 08/10/2019 1450

Përshkrim

Tung blend me thirr ne kete nr 044191953 sms me mire edhe ndonje ts apo qe vishet si femer psh arditi prizren
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "