Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament me qera 100 m2 , Tirane!!

250.00 Euro €

Përshkrim

Jepet me qera shtepi 2+1 , 100 m2 ,boshe , kati 7 , Rruga Siri kodra tek nente kateshet , afer qendres.Tirane
Per me shume info kontaktoni : 00447405227971 (whats app ose Viber )
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "