Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj babin qe shkuam ne lezhe para 2 vjeteve

50.00 Euro €
Djemte kerkojne djem 08/10/2019 3108

Përshkrim

Persh, Jam 22 vjec, 181 i gjate dhe 62kg. Kerkoj ate babin me origjine te larget nga kosova , qe i bera gojore ne lezhe para 1 viti e ca. Kam qef te takohemi prap sepse kam humbur kontakte. Kontakt ktu :[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "