Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

MASHKULL SEKRET

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

QUHEM GENTI, JAM 34 VJEC (i martuar), JETOJ NE TIRANE.
DESHIROJ TE NJOH NJE FEMER PER SHOQERI SEKRETE, SKA RENDESI MOSHA APO STATUSI, VETEM TE JETE KORREKTE EDHE SEKRET....FLM (flasim si fillim edhe nese i pelqejm nj tj, pse jo edhe takohemi) Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "