Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te mirpres

1.00 Pound £

Përshkrim

Jam nje djal nga Vlora 28vj..activ dhe simpatik kisha deshir te njifem me nje femer qe jeton ne Vlorë nuk ka rendesi nga esht e theksoj qe t jetoj ne Vlorë te jet simpatike dhe terheqese mosha 19 & 45 vjece ,tel..0692888663
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "