Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOHET SEKRETARE SEXY DHE E DISPONUESHME NE DURRES.

90.00 Lek

Përshkrim

Kerkohet sekretare sexy dhe e disponueshme ne Durres.

Kohezgjatja e punes: Me afat te pacaktuar.
Lloji i punes: Part Time.
Paga: 90.000 Leke ne muaj.
Kandidatet e interesuara, te dergojne CV me foto ose te shkruajne ne mail per info te metejshme.

MAIL [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "