Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sarande takim me pages super sekret cifte goca mami pasiva

50000.00 Lek

Përshkrim

Jam 25 vjec. Kam vend dhe makine. Nese dikush ka deshir teper sekret pasi jetojme ne nje qytet te vogel te takihet kundrejt edhe nje oagese me thoni. Shkr ktu ose n facebook ne faqen Klaid Albania me foto nje mask te filmit casa del papel Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "