Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

BDSM fan

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Pershendetje,
Une jam nje inxhinier 30 vjecar nga tirana, pas disa viteve jashte jam kthyer ne Shqiperi. Jam 182 cm per 78 kg i paraqitshem. Jam praktikues i praktikave BDSM dhe do doja te njihja ndonje femer ne tirane e cila eshte praktikuese ose e interesuar ne keto praktika. Per Sqarim BDSM ka te beje me praktika seksuale ku futen lidhja me litare, dominimi dhe eksperiencat sadomazokiste.
Nese ka ndonje te interesuar te me shkruaje ketu ose ne email: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "