Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj te punesohem

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune 11/10/2019 93

Përshkrim

Pershendetje!

Kerkoj te punesohem si sistemues ne supermarkete apo hipermarkete, pasiqe kam dhe nje eksperience 3 vjecare. Mundesisht ne Kosove, por qe t'me garantohet strehimi. Qyteti s'ka rendesi, mjafton te me ofrohet nje pune stabile.

Sidoqofte, nese e shihni te arsyeshme, mund t'me telefononi ne kete nr tel: 00355 69 27 97 101.

Faleminderit!


S
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "