Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Taksi ne sherbimin tuaj

Kontrolloni me shitësin
Te ndryshme 13/10/2019 41

Përshkrim

Deshironi te jeni te sigurt ne udhtimet tuaj ateher thirr ne viber +38349122915 auto taksi ne sherbimin tuaj Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "