Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament me Qera , 120m2 pranë Oslo Asir

30000.00 Lek

Përshkrim

Jepet me Qera 1 apartament 120m2 i mobiluar, kati 5 pranë Bar Oslo Astir
Cel 067 57 90 338
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "