Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj kujdestare

500.00 Euro €
Oferta Pune 15/10/2019 195

Përshkrim

Pershendetje jem familje serioze e po kerkoj ni femen serioze per dy qunat te mij se mi kshyrin sa jemi ne ne orar punes jam interessuar per ni femne se munet me ardh gjdo 3 muj per fmit e mij nese jeni te interessuar me kontaktoni ne kez nummer Nese je interessuar per pun si kujdestare me kontaktoo +41797867814
Ju lutem vetem femna serioze dhe te qet
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "