Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ofroj pune per femra

10000.00 Euro €
Oferta Pune 16/10/2019 288

Përshkrim

Pagesa 5_10 mij € ne muaj vetem te interesuarat korrekte dhe serioze te kontsktojne puna eshte ne europe. Kush eshte e intereduar te kontaktoj ne email [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "