Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vlore.Shitet apartament 2+1.ne qender te qytetit n

45000.00 Euro €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 .ne qender te Vlores.apartamenti ndodhet ndermjet shkolles I.Qemali dhe Universitetit. Apartamenti eshte 80m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi+ sallon+ballkon+tualet me dritare.kati I katert..shtepia eshte e veshur me parker.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "