Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Mbi Shkollen e Baletit)

40000.00 Lek

Përshkrim

Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Mbi Shkollen e Baletit)
Jepet me qira apartamenti 1+1+A+2 Blk
80 m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 2011, me Ashensor dhe Lulishte.
Rr. Petro Nini Luarasi, ndodhet mbi Shkollën e Baletit.
Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet 2 ballkone dhe korridor .
Apartamenti eshte i kompletuar plotesisht me te gjitha orendite e nevojshme.
Pallati afron siguri dhe mirëmbajtje.
Çmimi 40,000 Lekë/ Muaj

Toni
[email protected]
0692176602
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "