Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SERIOZ PA MASHTRIME KERKOJ

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

PERSH. JAM BERTI NGA FIERI 35 VJ. KERKOJ NJE FEMER PER TAKIME SEKRETE DHE TAKIME TE RREGULLTA ME PAGESE.. JAM TIP I QETE DHE LARG VESEVE. KAM NXJERRE KETE LAJMERIM PO VEC BYTH QIRA ME SHKRUAJNE.. A KA NDONJE VAJZE REALE??? NUK JAM MASHTRUES.... MAKINE PRIVATE NE GJENDJE EKONOMIKE.. JAM I NDARE.... NUK DO ZHGENJEHENI.... FLM [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "