Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Je ne kerkim te nje lidhjeje sekrete?

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje mashkull 25 vjec me banim ne Vlore, simpatik dhe i mirearsimuar. Jam ne kerkim te nje femre(20-40 vjec) e cila deshiron te provoje nje lidhje sekrete dhe te zjarrte. Ne lidhje perfshihet seksi, terapia seksuale dhe masazh tantrik. Kerkoj vetem femer te sigurte ne vetvete, seksi dhe kurioze ne shtrat. Nese je e interesuar me shkruaj ne [email protected] (Vetem ne Vlore) Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "