Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Veteme Femra Shqiptare qe jetojne ne Zvicerr

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Veteme Femra Shqiptare qe jetojne ne Zvicerr vetem ku folet Gjermanisht (Schweizerdeutsch).
Jame 47 vjeqare,173 igjate,82 kg,jetoje e punoje ne Zviccer.
Deshiroj ta njoftoi nje Femer Shqiptare per takime Sekrete,per tu knaqur se bashku,i dua Femrat e dua ...!,Jame Diskret,Serioze dhe prese qe edhe ti te jeshe Seriose e Diskrete.
Prese me padurime Lajmrimin tende ne [email protected]

Pershendetje
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "