Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Masazhatore

500.00 Euro €
Masazhe 20/10/2019 61

Përshkrim

Kerkohen masazhatore me ose pa experience rroga plus perqindje te larta
Kontaktoni ne instagram
Bledi.bledi887 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "