Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Balerini Tr

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Persh jam 26 vjec jam balerin ne tr ke artet shum i edukuar e simp kerkoj njerez te pasur qe mund ti sherbej jam shum i bindur dhe mendje hapur per cdo gje ju flm 0677167128
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "