Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Armendi-41-gjermani tel. 01639433768

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Persh Jam armendi 41 nga gjermani jetoj qe 35 vite gjermani ...kerko femer Öse grau per Sex Te fort Jam shum aktiv ne Sex ...i paster Dhe diskret ...me thirr ne tel e besedojna Dhe Takohemi ...
Tel .01639433768
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "