Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Vajze per njohje Serjoze.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam Nje Djal me banim Tirane jam 32vjec tip i qet pa vese te keqija . Jam i gjat brun sy jeshil pak zeshkan . Kam pas mundesi per njohje per femra plot po as njera sma ka mbushur syrin nuk dua njohje serjoze femrat nuk jemi gati thon po koha nuk pret me per mua thash ta provoj njeher fatin ketu. Iteresohem per njohje serjoze me nje vajze te siqert te jet e gatshme per te krijuar familje . Femra qe preferoj te jet e gjat e paraqicme me trup te rregullt . Kush vajze eshte iteresuar te me shkruaj do ti lem koh njeri tjetrit per tu njohur flasim si shok shoqe si fillim sa te njifemi po na terhoqi biseda dalim dhe per kafe nuk do zhgenjeheni nga une pres sms viber ose whats aap 0685154949 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "