Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam nje djal 37 vjec nga shkodra

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje djal 37 vjec nga shkodra dua te njoh nje vajze nga shkodra ne I’m 0683179935
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "