Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ MODELE PER PHOTOSHOOT PAGESE E KENAQSHME

500.00 Euro €

Përshkrim

Kerkoj modele per photoshoot per reklama produktesh modelet do jen te veshura nga rrobat e dimrit e deri tek bikinit ... nese bini dakort dhe lakuriq e mbuluar me dicka te holle ose duart perpara ... vetem te interesuarat FEMRAT E BUKUR E TE REJA TE SHKRUAJN NE WHATSAPP JEMI SERIOZE E DISKRET .. DHE NUK DO KAPEN FYTYRAT PER REKLAMAT TONA .. VETEM TRUPI ME CESHJET ENKAS TE STINES DHE PRODUKET TONA Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "