Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Masazh ne shtepi, vetem per femra, filluar nga 2000 lek oren

Kontrolloni me shitësin
Masazhe 23/10/2019 494

Përshkrim

ju mirpres te vendosem ne sherbimin tuaj, ju faleminderit. nr kontakti 0697705824
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "