Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera Garsonere 30m2, Tirane

15.00 Lek

Përshkrim

Jepet me qera Garsonere 30m2

Ambienti eshte I mobiluar dhe ndodhet me hyrje te vecuar ne Katin 1

Adresa: Rruga Rexhep Pinari, prane Universitetit Marin Barleti – ne zonen Selite, Tirane.

Cmimi 15.000 leke

Nr. 0682058615
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "