Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje sekretare ,

25.00 Lek
Oferta Pune 28/10/2019 194

Përshkrim

Kerkoj nje sekretare , mosha deri ne 40 vjec , per zyre juridike orari 9 me 18 , me nje ore pushim dreke. edhe pa eksperience ,
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "