Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet kati i trete i nje vile me qera

300.00 Euro €

Përshkrim

Jepet me qera kati i trete i nje vile ne Rrugen Gramoz Pashko. Shtepia eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. 3+1,ballkon,verande,oborr dhe mundesi parkimi shume te mire.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "