Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHES 2+1 TE FRESKU

46000.00 Euro €

Përshkrim

Shes apartament 2+1, sip 85 m/2, kati 2, pallat i ri, afer lokal Freskut, me hipoteke, projekt funksional, ajer i paster, Cel 0688798068
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "