Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me çertifikate pronesie

43000.00 Euro €

Përshkrim

Apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 kati i 2-te Pallat 6-katesh prane lulishtes tek stacioni i trenit ne hyrje te Durresit L.17. Apartamenti ka 2 dhoma ku secila nga dhomat eshte me ballkon. Salloni bashke me aneksin është pershtatur ne nje ambient te vetem me gjatesi prej 6 metrash dhe me gjeresi 3metra duke u pershtatur ne nje "soxhorno" te mirfillte. Me certifikate pronesie.
Cmimi: 43.000 Euro 
Tel:00355676972840
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "