Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament

34650.00 Euro €
Te ndryshme 05/11/2019 43

Përshkrim

Shes Apartament 1+1, kati i 3, 63m2, 550€m2 , me pllaka te shtruar, tualet t kompletuar,dyer te vendosur, hyrja esht me hipotek ,
ne nje pamje mahnitese ndodhet pallati.
Ne vendin me turistik te qytetit.
Per me shum informacione 0699346305
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "